fat killer - program treningowy

Szukasz kompleksowego planu ?
Mam dla ciebie rozwiązanie !

fat killer

 

Fat Killer jest konkretnym programem treningowym, którego celem jest zmaksymalizować efekty podczas wizyty na siłowni. Wykonując te treningi możesz liczyć na dużą ilość spalonych kalorii. Plan bazuje na elementach siłowych, które mają w maksymalny sposób utrzymać cenną masę mięśniową podczas redukcji.

Fat Killer ma charakter treningu Full Body Workout, gdzie trenowane są wszystkie partie mięśniowe. Jednego dnia większym priorytetem są górne partie mięśniowe a na kolejnym treningu dolne.

 

FAT KILLER  jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem jeśli:

 • zaczynasz przygodę na siłowni lub znasz już podstawowe ćwiczenia
 • chcesz w 60 minut spalić sporą ilość kalorii
 • chcesz nie tylko schudnąć ale również zadbać o sportowy wygląd
 • kręcisz się na siłowni i nie wiesz co masz robić
 • nie wiesz jak dokładnie rozplanować trening
 • brak Ci pomysłów na skuteczne i zarazem ciekawe treningi
 • chcesz nauczyć się techniki fundamentalnych ćwiczeń
 • nie chcesz tracić czasu i lubisz wiedzieć dokładnie co masz zrobić

CO OTRZYMUJESZ?

fat killer

Na czym polega ten plan ?

Do wykonania jest 12 treningów siłowo-kondycyjnych.

Celem jest powtórzyć każdy trening minimum 3 razy. W momencie gdy trenujesz 3x w tygodniu, zajmie Ci to 3 miesiące. Jeśli trenujesz 2x w tygodniu- 4 miesiące.

 • każdy trening zawiera 3 ćwiczenia stricte siłowe. Dalsza część treningu ma charakter bardziej kondycyjny i polega na wykonywaniu obwodów ćwiczebnych z sprzętem lub własną masą ciała.
 • każdy trening został tak zaprogramowany aby był możliwy do zrealizowania na każdej siłowni.
 • co 30 dni (dobrowolnie) będziesz wykonywał pomiary centymetrem krawieckim wybranych miejsc w celu śledzenia progresu. Także do wykonania będą zdjęcia sylwetki (dobrowolnie) aby móc porównać co udało Ci się osiągnąć. Szczegóły w ebooku. 
 • Masz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook, gdzie możesz zadawać pytania odnośnie planu. Dlatego jak będziesz miał jakieś wątpliwości lub musisz zmienić ćwiczenie, poradzę Ci jak możesz to zrobić. Jest to jedyne miejsce gdzie będę odpowiadał na pytania na temat Fat Killer’a.

 

ebook fat killer

Ebook został stworzony na podstawie mojego doświadczenia w pracy z klientami na treningach personalnych w ostatnich 4 latach.

Jestem dumny z tego, iż mogę Tobie zaprezentować mój produkt w takiej formie oraz liczę na to, że spełni Twoje oczekiwania.

Postaw pierwszy lub kolejny krok w drodze po wymarzoną sylwetkę !

PS: najważniejsze podczas redukcji tkanki tłuszczowej jest spowodowanie ujemnego bilansu kalorycznego. Odżywianie powinno być fundamentem tego procesu. Ten program idealnie może temu dopomóc.

 

CAŁY PLAN TRENINGOWY W CENIE 50% JEDNEGO TRENINGU PERSONALNEGO !

EBOOK DOSTĘPNY W ZAKŁADCE SKLEP

Newsletter

Zdaję sobie sprawę, iż nie lubisz zbędnych wiadomości na skrzynce. Dlatego wysyłane przeze mnie treści są sporadyczne i mega konkretne. Jeśli chcesz dostawać od czasu do czasu rzetelne materiały, które pomogą Ci stać się zdrowszą i silniejszą osobą, koniecznie zapisz się na newsletter. Nie będziesz żałował.