Dołącz do jedynego takiego wyzwania w Polsce i już za 3 miesiące czuj się pewnie w swoim ciele!

Wyszczuplij sylwetkę, odżywiaj się świadomie bez wyrzutów sumienia i szybko poczuj zmianę

to naprawdę może stać się łatwe

Nie musisz walczyć o piękną sylwetkę

Marzysz o tym, by czuć się lekko i pewnie w swoim ciele.

Chcesz w końcu uśmiechać się do swojego odbicia w lustrze. Widząc, jak smukła stała się Twoja sylwetka, jak ładnie leżą na niej Twoje ulubione ubrania, będziesz z siebie dumna!

Wiem, że znasz to uczucie, gdy dbasz o siebie, wyglądasz świetnie, jesteś sprawna i pełna pozytywnej energii…

ale być może zapomniałaś już, jak to jest.

Jeśli już kilka razy próbowałaś zrzucić kilka kilo i wzmocnić mięśnie, ale do tej pory nie udawało Ci się utrzymać rezultatów na dłużej – możesz czuć się sfrustrowana. Czy to się w końcu uda?

Nie musisz dłużej walczyć o szczupłą i zdrową sylwetkę – to naprawdę może być prostsze!

Gdy odkryjesz, jak schudnąć bez głodówek i diet cud, nauczysz się ćwiczyć bez zajeżdżania się i będziesz miała konkretny plan działania… staniesz się Summer Queen z lekkością!

WYZWANIE

to jedyne takie wyzwanie w Polsce, które kompleksowo podchodzi do osiągania wymarzonych efektów i pięknej sylwetki!

Otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko zauważyć pozytywne zmiany: indywidualną konsultację ze mną, opracowane przeze mnie ćwiczenia, przepisy, inspiracje żywieniowe... i dużo więcej!

co osiągają summer queens?

Sprawdź niesamowite efekty podopiecznych

Zmiana w kompozycji ciała, wysmuklona sylwetka, zmniejszona tkanka tłuszczowa wokół bioder i pleców, podniesiony pośladek i zmniejszenie dolnej części brzucha. TO MOŻESZ BYĆ TY! W 3 miesiące naprawdę jesteś w stanie zrobić duże zmiany nie tylko sylwetkowe, ale też zdrowotne, wyrobić świadomość i zmienić mindset, który pozostanie na lata!

czy summer queen to wyzwanie dla ciebie?

Dołącz do Summer Queen, jeśli Ty też masz dosyć...

Bycia na ciągłej redukcji bez zauważalnych efektów i życiu w ogromnej frustracji

Przerabiania kolejnych diet cud i zastanawiania się, czy tym razem wyjdzie

Uczucia, że cały czas stoisz w miejscu, mimo trenowania na siłowni. Brak efektów = brak motywacji

Ciągłego zaczynania od nowa albo od następnego tygodnia i obiecywania sobie zmiany

CO OTRZYMASZ W WYZWANIU

Teraz będziesz wiedziała co robić

30-MINUTOWA KONSULTACJA ONLINE

Wiem, że masz napięty grafik i wysokie wymagania. Dlatego mam dla Ciebie 30-minutową konsultację online lub telefoniczną, podczas której:

PLAN ŻYWIENIOWY W SUMMER QUEEN W PROSTEJ APLIKACJI!

E-BOOK Z PROGRAMEM TRENINGOWYM

Ten e-book to nie tylko zestaw ćwiczeń, to Twoja droga do pewności siebie na siłowni! Pozwoli Ci:

WARSZTATY EDUKACYJNE

Otrzymasz dostęp do serii nagrań wideo, które pomogą Ci zrozumieć tajniki odchudzania i utrzymać motywację przez cały czas trwania wyzwania.

DZIENNIK PROGRESU

Dostaniesz specjalny dziennik progresu, który pomoże Ci śledzić swoje postępy i osiągnąć wymarzone rezultaty.

Dlaczego monitorowanie postępów przyśpieszy Twoje efekty?

Nie działaj na oko!

Dzięki dziennikowi progresu będziesz dokładnie wiedzieć, co dzieje się z Twoim ciałem i dlaczego. To klucz do sukcesu w Twojej drodze do wymarzonej sylwetki!

ZAMKNIĘTA GRUPA WSPARCIA NA FB

Odblokujesz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku, gdzie:

Razem osiągniemy więcej!

Wspólne dążenie do celu to najlepsza motywacja. Dołącz do naszej grupy i ciesz się wsparciem innych kobiet, które tak jak Ty, chcą zmienić swoje życie na lepsze!

Oskar traczyk

Kim jestem?

Nazywam się Oskar Traczyk. Jestem trenerem personalnym
z wieloletnim doświadczeniem, propagatorem zdrowego stylu życia, autorem dziesiątek metamorfoz, a przede wszystkim Trenerem Online.

Obecnie mieszkam w Warszawie i pracuję z klientami zdalnie,
tworzę e-booki treningowe oraz żywieniowe, prowadzę konsultacje wideo z podopiecznymi i pomagam im dbać o zdrowie i sylwetkę,
tak aby mogli skutecznie realizować swoje cele. Jestem autorem niesamowitego wyzwania SUMMER QUEEN, w którym pomagam uczestniczkom osiągnąć wymarzone sylwetki!

Współpracuje z osobami, które wiedzą, czego chcą, ale nie potrafią samemu dobrać odpowiednich metod treningowych i żywieniowych, tak aby zgrać wszystkie niezbędne elementy i osiągać to, na czym im najbardziej zależy. 

Osoby, którym pomogłem
0 +
Lat doświadczenia
0 +

CO MÓWIĄ O WYZWANIU

Uczestniczki wyzwania Summer Queen

Dołącz do wyzwania

ODBIERZ DOSTĘP DO 3-MIESIĘCZNEGO WYZWANIA, A W NIM:

Twoja inwestycja:
689 zł

Możesz skorzystać nawet z 5 rat 0% lub kupić teraz i zapłacić za 30 dni.

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE

Pytania i odpowiedzi

Program, wraz z eBookiem otrzymasz ode mnie w mailu w momencie gdy Twoje zamówienie będzie zrealizowane tzn. opłacone. Może to potrwać do 24h, w momencie gdy kupujesz na raty 0%  albo od razu gdy płacisz np. blikiem, wtedy w ten sam dzień otrzymasz dostęp. 

  •  

Dostęp otrzymasz w przeciągu nawet kilku godzin od momentu gdy dołączysz do grupy na FB, przeczytasz post dotyczący “Jak obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne” i wyślesz mi ilość kalorii jak i ilość posiłków, jaką chcesz mieć w ciągu dnia, czy 3 czy 4. Następnie stworzę dla Ciebie panel klienta w aplikacji i udostępnię jadłospis z filmem jak w prosty sposób posługiwać się aplikacją.

Tak, wystarczy, że napiszesz do mnie o Trening w domu a otrzymasz Program Treningowy na trening w domu z hantlami i własną masą ciała.

Jasne, że tak ! Program stworzony z myślą o kobietach, które zaczynają, ale też dla takich dla których siłowni to drugi dom. Do każdego ćwiczenia z Planu otrzymasz po 2 zamienniki ćwiczeń (alternatywy). Poza tym masz zawsze możliwość napisać na grupie, gdzie zawsze z chęcią podpowiem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. 

Tak, dostęp do planu, nagrań wideo oraz grupy na fb jest nieograniczony. Po 3 miesiącach można wydłużyć subskrypcję aplikacji.

Plan zakłada 4 treningi w tygodniu, natomiast również możesz trenować 3 razy albo jeśli będziesz miała mniej czasu 2. Cel to robić treningi po kolei. Więcej na ten temat w e-booku, który otrzymasz po zamówieniu.