O MNIE

Nazywam się Oskar Traczyk. Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem, propagatorem zdrowego stylu życia, autorem dziesiątek metamorfoz, a przede wszystkim Trenerem Online.

Obecnie mieszkam w Warszawie i pracuję z klientami zdalnie, tworzę e-booki treningowe oraz żywieniowe, prowadzę konsultacje wideo z podopiecznymi i pomagam im dbać o zdrowie i sylwetkę, tak aby mogli skutecznie realizować swoje cele.

Współpracuje z osobami, które wiedzą czego chcą, ale nie potrafią samemu dobrać odpowiednich metod treningowych i żywieniowych, tak aby zgrać wszystkie niezbędne elementy i osiągać to, na czym im najbardziej zależy. 

Moją wiedzą i przemyśleniami dzielę się również na moich profilach w mediach społecznościowych. 

Dodatkowo uprawiałem wiele dyscyplin sportowych: pływanie, kickboxing, triatlon, trójbój siłowy, CrossFit w których zawsze startowałem na zawodach rangi krajowej oraz międzynarodowej.

Posiadam umiejętność prowadzenia klientów w dwóch językach obcych:
– po angielsku (mieszkałem w USA 2 lata)
– po niemiecku (mieszkałem w Niemczech 10 lat)

Wybrałem ten zawód bo sam kiedyś zaczynałem i wiem jak wiele błędów popełniłem i chce się dzielić moim doświadczeniem aby zaoszczędzić moim podopiecznym dziesiątek porażek, frustracji i ogromnej ilości czasu pracy nad realizacją swoich celów.

Jeśli chcesz abym Ci pomógł zrealizować Twoje cele i przeprowadził Cię przez cały proces treningowy wyślij do mnie wiadomość prywatną w celu umówienia dogodnego terminu bezpłatnej konsultacji.