WSPÓŁPRACA ONLINE - KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

Ty zajmij się działaniem!

Ja zajmę się planowaniem!

Współpraca Online polega na pracy z Trenerem w trybie zdalnym.

Pracuj nad swoim celem, pod moją opieką! Trenuj gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Jako Trener, jestem osobą, która poprowadzi Cię przez proces jakim jest zmiana sylwetki czy też zmiana nawyków żywieniowych.

Za pomocą kwestionariusza oraz innych pytań przygotuję dla Ciebie Schemat Działania polegający na wykonywaniu Planu Treningowego wraz z Planem Żywieniowym oraz raportowania wyników.

Podczas naszej współpracy jesteśmy w stałym kontakcie, aby w razie potrzeby dostosowywać sposób działania do twoich możliwości.

W zależności od wybranej oferty otrzymujesz:

PS: w momencie gdy nie dostarczasz mi swoich wyników w postaci raportów, nie ma możliwości monitorowania efektów.

treningi online

Co zyskujesz?

Zostaw planowanie mi a Ty zajmij się działaniem.

Zaoszczędź mnóstwo cennego czasu i nerwów.

Rozpisany plan treningowy sprawi, iż nie będziesz musiał/ła myśleć jakie będzie najlepsze ćwiczenie, ile zrobić powtórzeń i z jakim ciężarem bo wszystko będzie zawarte w planie.

Ściąga to z Ciebie dużo presji i możesz się skupić na tym co masz zrobić.

Tak samo wygląda sprawa z żywieniem. Mając plan, jesteś w stanie przygotować się z wyprzedzeniem i przestać doświadczać sytuacji, gdy nie wiesz co zjeść albo tego, że nie masz w lodówce podstawowych produktów.

Wszystko przygotujesz sobie już wcześniej , zgodnie z planem. Im lepiej będziesz przygotowany/a tym mniejsze szanse na przypadkowe jedzenie czy podjadanie nie tego co trzeba.

Poza tym:

Jak to wygląda w praktyce ?

Aby rozpocząć współpracę najpierw poproszę od Ciebie:

Wypełniony formularz współpracy, który otrzymasz po zgłoszeniu się do mnie, że jesteś zainteresowany/a. Napisz maila, poprzez formularz na końcu strony. Zawarte są w nim pytania odnośnie dotychczasowego stylu życia, zdrowia, tego ile się ruszasz, jak wyglądają twoje typowe posiłki, co chcesz osiągnąć itp.

Umówimy się na rozmowę (bezpłatną konsultacje) podczas, której będziemy mogli się lepiej poznać oraz będę w stanie dopytać a jeszcze więcej szczegółów abym móc Ci jak najlepiej pomóc.

Jeśli się dogadamy, poproszę o podesłanie potwierdzenie wykonania przelewu za wybrany okres współpracy.

Od momentu gdy dostarczysz mi wszystkie potrzebne informację, potrzebuję 2-7 dni na rozpisanie planów.

Najczęściej zadawane pytania

W przeciągu 2-7 dni od momentu gdy otrzymam od ciebie wszystkie potrzebne informacje.

Napisz do mnie a szybko wprowadzę zmianę ćwiczenia.

Daj znać a wyślę Tobie przepis na inny.

Napisz z wyprzedzeniem kiedy masz wyjazd a dostaniesz bezpłatnie plan na trening bez sprzętu.

Plan ustalam podstawie tego, gdzie chcesz trenować, ile razy w tygodniu, jaki masz sprzęt, ile czasu jesteś w stanie poświęcić na trening oraz jakie masz umiejętności. Wszystkie te aspekty są ważne aby dostosować plan w 100 % do twoich potrzeb.

Na początku określamy cel sylwetkowy jaki chcesz osiągnąć. Potem, na podstawie pytań i odpowiedzi w formularzu, określam ile kalorii powinieneś/powinnaś spożywać, ile chcesz posiłków w ciągu dni, jakie produkty lubisz a których nie chcesz mieć w rozpisce, jakie są twoje umiejętności kulinarne, czy chcesz gotować codziennie czy raz na 2 dni itp. Na podstawie tego, jestem w stanie dobrać posiłki pod twoje preferencje, dzięki czemu jesz co lubisz i jesteś w stanie trzymać się założeń.

Tak, zmienia się co 30 dni. Otrzymujesz wtedy nowe bądź zmodyfikowane ćwiczenia. Plan w razie potrzeby jest też dostosowywany na bieżąco do twoich umiejętności oraz wyników.

Tak, ponieważ po 30 dniach otrzymasz nowy jadłospis. Twoje ulubione posiłki możemy też zostawić i  dodać nowe. Plan jest też modyfikowany na bieżąco w zależności od celu treningowego.

Płatność jest ustalana na podstawie konsultacji poprzez rozmowę telefoniczną w której otrzymasz więcej informacji.

Moje podejście

Nikomu nie obiecuję, że zrobi 6-pak w 4 tygodnie. Mówię, szczerze ile pracy wymaga dojście do pewnego etapu. Jestem zaangażowany w współpracę i tego samego wymagam od osób, które chcą skorzystać z moich usług.

Jestem Trenerem, który miał do czynienia z więcej niż tysiącem osób, z których każda miała inną historię. Przerobiłem swoje na siłowni i teraz dzielą się moim doświadczeniem.

Obowiązkowo, 2x w miesiącu podopieczny musi wypełnić krótki raport abyśmy mogli zweryfikować działania i określić co udało się osiągnąć.

1x w miesiącu, podopieczny wykonuje pomiary ciała centymetrem krawieckim oraz zdjęcia sylwetki, które będą porównywane do poprzednich.

Nie podejmuję się współpracy z osobami, które nie będą spełniały warunków współpracy.

Pracuję tylko z odpowiedzialnymi osobami oraz takimi, które chcą efektów i są gotowe na nie zapracować.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TŁUMACZĘ PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ, KTÓRA JEST KONIECZNA ABYŚMY MOGLI SIĘ POZNAĆ I USTALIĆ CZY CHCEMY ZE SOBĄ PRACOWAĆ

Jeśli jesteś gotowy/a na zmianę, napisz do mnie wiadomość!